• Benelux Paris Turu
 • Benelux Paris Turu
 • Benelux Paris Turu
 • Benelux Paris Turu
 • Benelux Paris Turu
 • Benelux Paris Turu
 • Benelux Paris Turu
 • Benelux Paris Turu
 • Benelux Paris Turu

 

Tur Programı
Detaylar
Genel Şartlar
Güzergah Haritası

Benelux Paris Turu


BENELUX & PARIS

BRÜKSEL (1) - AMSTERDAM (2) - LUXEMBURG (1) PARİS (3)

7 gece 8 gün

5 ÜLKE
Belçika Hollanda Almanya LüksemburgFransa

Tur Programı

03.Temmuz.2017 Pazartesi         :          Kdz. EREĞLİ – İSTANBUL – BRÜKSEL

Siz değerli konuklarımızı sabah saat 05.00'de Kdz. Ereğli, 05.40’da Akçakoca, 06.20’de Düzce’den alarak İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına doğru hareket ediyoruz. Saat 11.05’de Pegasus Hava Yolları’nın PC920 sayılı tarifeli seferi ile Brüksel Charleroi Hava Limanı’na hareket ve yerel saatle 13.55’de varış. Sonrasında bizi bekleyen otobüsümüz ile panoramik Brüksel şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında; Kraliyet sarayı, Grand Palace, Borsa Binası, Atonium ve Heysel Stadyumu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme.

04.Temmuz.2017 Salı                    :          BRÜKSEL – BRUGES – AMSTERDAM

Sabah kahvaltısını ardından Amsterdam’a doğru hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde tablo gibi kanalları, eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü Bruges kenti gezdikten sonra, Amsterdam için yolumuza devam ediyoruz. Yaklaşık iki buçuk saat sürecek seyahatimizin ardından Amsterdam’a varıyoruz. Panoramik olarak yapacağımız Amsterdam turumuzda;  Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı ve Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme.

05.Temmuz.2017 Çarşamba        :           AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından Marken & Volendam turuna çıkıyoruz. Gezimizde, özellikle eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ünlü şarkıda da söylendiği gibi “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli”. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ardından düzenlenecek Büyük Hollanda Turumuzda; mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri ve Ren Nehri köprüleri, eski başkent ve yönetim merkezi Den Haag, minyatür Hollanda Madurodam, bizleri 19.yüzyıl sonlarına götürecek Mesdag Panorama Müzesi, Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi kıyıları görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize dönüş ve geceleme.

06.Temmuz.2017 Perşembe         :           AMSTERDAM – KÖLN – LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltısı sonrası Köln’e hareket ediyoruz. Köln’e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Ren Nehri görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Lüksemburg’a hareket. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Turumuzda Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi, Anayasa Meydanı, şehir katedrali ve dükler sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme.

07.Temmuz.2017 Cuma                 :           LÜKSEMBURG – REMİCH – SCHENGEN – PARİS

Sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket ediyoruz. Güzergâhımız üzerinde Remich ve Schengen Gezisi. Turumuzda üç ülkenin (Lüksemburg-Almanya-Fransa) sınırlarının bir araya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisi’ndeki şirin köyler görülecek olup Schengen antlaşmasının yapıldığı bina önünde fotoğraf molası veriyoruz. Gezi ardından Paris’e varış sonrası panoramik şehir turu. Eyfel Kulesi, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı, Madeleine Kilisesi ve Opera Garnier görülecektir. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme.

08.Temmuz.2017 Cumartesi        :           PARİS

Sabah kahvaltısının Eyfel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi, Montmarte ressamlar tepesi, Sacre Coeur Bazilikası ve Notre Dame Katedrali turu. Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yaptırabileceğiniz serbest zamanımızın ardından romanlara, şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından otelimize dönüş ve geceleme.

09.Temmuz.2017 Pazar                :           PARİS

Sabah kahvaltısının ardından Louvre Sarayı gezisi. Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra, otelimize dönüş ve geceleme. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşacağız. Arzu eden misafirlerimiz Lido Show (120 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW’u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer ve geceleme.

10.Temmuz.2017 Pazartesi         :           PARİS – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından, parfümün anavatanı olan şehirde ekonomik olarak parfüm satın alabileceğiniz satış mağazalarına gidiyoruz. Burada verilecek serbest zaman sonrası, Hausmann bölgesinde içinde tüm dünya markalarının bulunduğu Galeries Lafayette alışveriş merkezinde serbest zaman vereceğiz. Saat 14.00’de aracımız ile Paris Orly havalimanına transferimiz gerçekleşecek. Saat 17.20’de Pegasus Havayollarının PC1136 tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. Yerel saat ile 22.00’de İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına varıyoruz. Burada bizi bekleyen aracımız ile dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

11.Temmuz.2017 Salı                                :           Kdz. EREĞLİ

Sabaha karşı siz değerli konuklarımızı aldığımız noktalarda bırakarak bir başka organizasyonda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Önemli Notlar

*Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

*GNR TURİZM, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden GNR TURİZM sorumlu değildir.

*Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

*Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan GNR TURİZM sorumlu tutulamaz.

*GNR TURİZM, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

*Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

*GNR TURİZM, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Programlarda belirtilen tüm otel

isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

*Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

*Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

*Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. *Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından GNR TURİZM sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. (Bazı programlarda dâhil olan müzeler belirtilir.)

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave acılan kapanan ek yataktır.

*Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

*GNR TURİZM konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde GNR TURİZM’den tazminat hakkı yoktur.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından GNR TURİZM kesinlikle sorumlu değildir.

*Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.

*Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

BENELUX & PARİS TURU

4* Oteller

(Merkezlere 10 km. – 15 km. Oteller)

(Metro, tren veya otobüs ile merkeze rahat ulaşım imkânı)

İKİ KİŞİLİK ODADA                     KİŞİ BAŞI

TEK KİŞİLİK

ODA

0 – 2 YAŞ ÇOCUK

3 – 12 YAŞ ÇOCUK

Kdz. Ereğli – Akçakoca – Düzce Hareket

... Euro

... Euro

... Euro

... Euro

 

Brüksel:

Novotel Brussels Centre Midi Station

http://www.novotel.com/gb/hotel-9336-novotel-brussels-centre-midi-station/index.shtml

Amsterdam:

Ibis Amsterdam City West

http://www.ibis.com/gb/hotel-5140-ibis-amsterdam-city-west/index.shtml

Luxemburg:

Mercure Grand Hotel Alfa Luxembourg

http://www.accorhotels.com/tr/hotel-5587-ibis-luxembourg-sud/index.shtml

Paris:

Courtyard Marriott Paris La Defense West colombes

http://www.marriott.com/hotels/travel/parcf-courtyard-paris-la-defense-west-colombes/

 

 

***3 kişilik (Triple ve Dbl + Chd) oda kategorisi her tarih için max 3 oda ile sınırlıdır. 3. Yataklar sofa bed şeklinde verilecektir. Müsaitlik almanızı rica ederiz.

 

** Programa dâhil olan şehir turlarımız, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve panoramik olan yapılan maksimum 2 saat süreli, içeriği değişmemek kaydıyla  farklı günlerde düzenlenebilecek olan turlardır.

 

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:

 • Kdz. Ereğli / Akçakoca / Düzce–Sabiha Gökçen Havaalanı–Düzce / Akçakoca / Kdz. Ereğli Transfer
 • Havalimanı vergileri
 • Pegasus Havayolları ile İstanbul – Brüksel / Paris – İstanbul parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 4* otellerde Oda+Kahvaltı konaklamalar
 • Alan/otel/alan transferleri
 • Panoramik Brüksel, Amsterdam, Köln, Lüksemburg ve Paris şehir turları
 • Özel otobüslerimiz ile tüm transferler
 • GNR Turizm Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri

 

 

 

 

 

 

 • Otel ve şehir vergileri
 • Bruges Turu
 • Marken & Volendam Turu
 • Büyük Büyük Hollanda Turu
 • Remich & Schengen Turu
 • Paris İkonları & Seine Nehri & Eiffel Turu
 • Louvre Müzesi Turu
 • Galeri Lafayette Turu
 • Mesdag Panorama Müzesi Girişi
 • Moduradam Giriş Ücreti

 

 

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:

 • Zorunlu sigorta ücreti (10 EURO)
 • Schengen Vize ücreti (120 EURO)
 • Müze Girişleri      
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Lido Show (120 Euro)
Güzergah Haritası
Facebook'ta Paylaş


Daha Fazla Bilgi Alın