• Kuzey Ege - Bozcaada
  • Kuzey Ege - Bozcaada
  • Kuzey Ege - Bozcaada
  • Kuzey Ege - Bozcaada
  • Kuzey Ege - Bozcaada
  • Kuzey Ege - Bozcaada
  • Kuzey Ege - Bozcaada
  • Kuzey Ege - Bozcaada
  • Kuzey Ege - Bozcaada

 

Tur Programı
Detaylar
Genel Şartlar
Güzergah Haritası

Kuzey Ege - Bozcaada


1.GÜN:08.Eylül.2017 Cuma DÜZCE–YALOVA–BURSA–BANDIRMA–BİGA–ÇANAKKALE
Siz değerli konuklarımızı 22.30’da Kdz. Ereğli Elif Otel önü, 23.00’de Akçakoca merkez cami önü ve 23.30’da Düzce Anıtpark önünden alarak, Kocaeli – Yalova – Bursa – Karacabey – Bandırma – Biga – Lâpseki – Çanakkale – Ezine istikametinden, Türkiye’nin 3. büyük adası ve köyü olmayan tek ilçesi Bozcaada’ya hareket ediyoruz.

2.GÜN:09.Eylül.2017 Cumartesi GEYİKLİ İSKELESİ–BOZCAADA–CENEVİZ KALESİ–AYAZMA PLAJI
Sabah saatlerinde Çanakkale İntepe yakınlarında kahvaltımızı (ekstra) alıyoruz. Kahvaltıdan sonra varacağımız Geyikli iskelesinde otobüsümüzden ineceğiz. (Festival dönemi büyük araçlar adaya geçemiyor.) İskeleden feribota binerek yarım saatlik yolculukla Bozcaada'ya varıyoruz. Burada bizi bekleyen minibüsler ile; Ceneviz Kalesi, Rum Mahallesi, Türk Mahallesi gezilerimizin ardından ada etrafında panaromik bir gezi yaparak rüzgâr değirmenlerini, Mermer Burnunu, Ayazma Plajını görüyoruz ve serbest zaman vererek siz değerli misafirlerimize Ege'nin serin sularında yüzme ve Bozcaada lezzetlerini tatmak için fırsatı sunuyoruz. Serbest zamanımızın ardından adada yapılacak Bağ Bozumu Şenlikleri’ne katılıp gece tekrar feribota binerek Geyikli iskelesinde bulunan otobüsümüze binip Küçükkuyu’nun en güzel otellerinden 4 yıldızlı Altıner Otele hareket ediyoruz. (Altıner Otel ****)

Kahvaltı : Yol üzeri planlanmış mola tesisinde ekstra alınacaktır. Tur ücretine dâhil değildir.
Öğle Yemeği : Bozcaada’da alınacaktır. Tur ücretine dâhil değildir.
Akşam Yemeği : Bozcaada’da alınacaktır. Tur ücretine dâhil değildir.

3.GÜN:10.Eylül.2017 Pazar ASSOS–KAZDAĞLARI–ADATEPE KÖYÜ–TAHTAKUŞLAR MÜZESİ
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından; Behramkale içerisinde bulunan Assos antik kentini ziyaret ediyor ve muhteşem Midilli adası manzarasında fotoğraflarımızı çekiyoruz. Behramkale'de alışveriş için vereceğimiz mola sonrası eski zeytinyağı fabrikası olan Adatepe Zeytinyağı Müzesine gidiyoruz. Ardından Adatepe köyüne gidiyoruz ve bu eski Rum köyünde yürüyüş yapıyoruz. Burada alacağımız serbest öğle yemeğinin ardından yaklaşık 900 metre yürüyüş mesafesi olan Zeus Altarına çıkıyoruz ve Edremit körfezinin bu güzelliğini fotoğraflıyoruz. Daha sonra Tahtakuşlar Etnografya Müzesine gidiyoruz. Serbest zamanın ardından otobüsümüze binerek Düzce'ye hareket ediyoruz. Yolda akşam yemeğimizi aldıktan sonra siz değerli misafirlerimizi almış olduğumuz noktalara bırakarak bir sonraki GNR Turizm organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Kahvaltı : Otelimizde açık büfe şeklinde alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği : Adatepe köyünde ekstra alınacaktır. Tur ücretine dâhil değildir.
Akşam Yemeği : Susurluk’ta ekstra alınacaktır. Tur ücretine dâhil değildir.

 

Fiyat Bilgileri
Turun Adı Ödeme Tipi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda 2-6 Yaş Çocuk 7-12 Yaş Çocuk
Kuzey Ege - Bozcaada Peşin ... TL ... TL ... TL

... TL

 

 

 

 

 

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER
 *Çevre Gezileri *GNR Turizm Güvencesi *Lüks Otobüsler ile Ulaşım *GNR Turizm Otobüs İçi İkramları *Otelde 1 Gece Konaklama *1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı  * 1 Açık Büfe Akşam Yemeği *1618 Sayılı Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası *Rehberlik Hizmetleri *Bozcaada Feribot Ücretleri *Bozcaada Minibüs Ücretleri
 
 ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
 *Öğle Yemekleri  *Otellerde Kullanılan Hizmetler (Mini Bar, Telefon vb.) *Yemeklerde alınacak su dâhil tüm içecekler *Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar *Müze Girişleri

Güzergah Haritası
Facebook'ta Paylaş


Daha Fazla Bilgi Alın