• İzmir ve Kuşadası Turu
 • İzmir ve Kuşadası Turu
 • İzmir ve Kuşadası Turu
 • İzmir ve Kuşadası Turu
 • İzmir ve Kuşadası Turu
 • İzmir ve Kuşadası Turu
 • İzmir ve Kuşadası Turu
 • İzmir ve Kuşadası Turu
 • İzmir ve Kuşadası Turu

 

Tur Programı
Detaylar
Genel Şartlar
Güzergah Haritası

İzmir ve Kuşadası Turu


1.Gün        

Sabah yolda alacağımız kahvaltı sonrasında, Selçuk ilçesine gelerek 1300 hanelik eski bir Rum köyü olan Şirince’yi geziyoruz. Yöresel dokumalar, köy ürünleri ve meyve şarapları ünlü bu masalsı köyü gezdikten sonra Selçuk ilçemize dönüp buradan Meryem Ana’nın son günlerini geçirdiği Bülbül Dağı’na çıkmaya başlıyoruz. Panayır Tepesi’ndeki Efes Harabeleri, Ayasuluk Tepesi’ndeki Selçuk Kalesi ve Küçük Menderes Ovası’nın doyumsuz panoraması eşliğinde 420 metrelik dağa tırmanıp Meryem Ana’nın Evi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından 2000 bin yıl önce bir liman olan Efes’e varıyoruz. Şehir Surları, Odeon, Dometion Anıtı, Herakles Kapısı, Skolastika Hamamı, Hadrianus Tapınağı, Celcus Kütüphanesi, Liman Agorası, Antik Tiyatro, Aşk Evi, Latrin gezilerinin ardından Selçuk Kalesi’ne (Ayasuluk Tepesi) varıyoruz. Sırasıyla; St Jean Kilisesi, İsa Bey Camii ve dünyanın 7 harikasından biri kabul edilen Artemis Tapınağı’nın kalıntılarını Ayasuluk Tepesi’nden panoramik olarak gördükten sonra, Kuran-ı Kerim de isimleri geçen  Eshab-ül  Kehf (7 Uyurlar) mağarasını ziyaret ettikten sonra Kuşadası’na doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Kuşadası’ndaki otelimizde.

Kahvaltı: Selçuk’ta serbest alınacaktır. (ilk günkü kahvaltı ekstra olarak alınır Otellerde alacağımız sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri tur ücretine dâhildir. İlk günkü kahvaltı ve son günkü akşam yemeği tur ücretine dâhil değildir. )

Öğlen Yemeği: Selçuk’ta alınacaktır.

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız Kuşadası’ndaki otelimizde açık büfe veya set menü tur ücretine dâhil olarak sunulacaktır.

2.Gün       

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılarak yaklaşık iki saatlik bir yolculuktan sonra Denizli’ye varıyoruz. Denizli merkezden Pamukkale’ye geçiyoruz. Kalsiyum karbonat’ın kimyasal reaksiyon sonucu çökelmeyle oluşmuş doğa harikası Travertenleri geziyoruz. Travertenlerin yakınında M.Ö 190 yılında Bergama kralı 2. Eumenes tarafından kurulan, M.Ö ikinci yüzyılda Roma egemenliğine giren, Anadolu’nun en zengin nekropol’üne sahip Hierapolis (Kutsal Şehir) Antik Kenti’ni geziyoruz. Sırasıyla; Frontinus Caddesi, Agora, Güney Bizans Kapısı, Gynnasyum, Tritonlu Çeşme, İon Sütun Başlıklı Ev, Büyük Hamam Kompleksi, Nekropol Alanı, Tiyatro, Plutonium, Apollon Kutsal Alanı’nı gezdikten sonra dileyen misafirlerimiz, Antik dönemden beri kutsal havuz olarak bilinen ve suyunun birçok hastalığa iyi geldiği düşünülen sütünlu havuzda yüzebilirler. Anadolu’nun en büyük antik mezarlık alanından geçerek Pamukkale’nin hemen yakınında bulunan ve suyunun çeşitli rahatsızlıklara iyi geldiği bilimsel olarak kanıtlanmış Kızılsu’yu ziyaret ediyoruz. Yapılan anlatımların ardından Pamukkale’den ayrılarak Afyon, Kütahya, Adapazarı istikametinden Düzce’ye hareket ediyoruz.

Gece saat 01:00’de siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakıp, farklı Gnr Turizm organizasyonlarında görüşebilmek dileği ile ayrılıyoruz.

Kahvaltı: Otelde, açık büfe ve tur ücretine dâhil olarak sunulmaktadır.

Öğlen Yemeği: Pamukkale’de alınacaktır.

Akşam Yemeği: Gidiş yolculuğu sırasında mola tesisinde serbest.

Fiyat Bilgileri
Ödeme Tipi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda 2-6 Yaş Çocuk 7-12 Yaş Çocuk
Peşin ... TL ... TL ... TL

... TL

 

 

 

 

 

Hareket Bilgileri

23.30 Kalıcı Konutlar 3.Bölge Meydanı

00.00 Anıtpark

Rota

Gidiş: 504 Km Düzce/Sakarya/Bursa/Susurluk/Balıkesir/Soma/Bergama

Dönüş :657 Km Çeşme/İzmir/Manisa/Akhisar/Balıkesir/Bursa/Sakarya/Düzce

 

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER                                           

 • Çevre Gezileri
 • GNR Turizm Güvencesi  
 • Lüks Otobüsler ile Ulaşım
 • GNR Turizm Otobüs İçi İkramları
 • Otelde 1 Gece Konaklama
 • 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe 1 Akşam Yemeği  
 • 1618 Sayılı Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Profesyonel Rehberlik

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle Yemekleri
 • Otellerde Kullanılan Hizmetler (Mini Bar, Telefon vb.)
 • Yemeklerde alınacak su dâhil tüm içecekler
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar  
 • Müze Girişleri (Müze Kart)

Ulaşım Bilgileri

Turlarımız, turumuza kayıt yaptıran kişi sayısına gör; 10-15 kişi arası katılımlarda özel tasarım minibüslerimiz ile, 15-29 kişi arası katılımlarda lüks küçük otobüslerimiz ile, 39 kişinin üzeri katılımlarda ise otobüslerimiz ile yapılacaktır.

Konaklama Bilgileri

4,5 Yıldızlı Otellerde Konaklama

Mola Tesisleri

Sapanca Mega Tesisleri, Susurluk Tesisleri

 

 

GEZİ SÜRESİ 2 GECE 3 GÜNDÜR. 1 GECE OTEL KONAKLAMASI YAPILACAKTIR.  ÇOCUK İNDİRİMLERİ İKİ YETİŞKİN YANINDA TEK BİR ÇOCUK İÇİN UYGULANIR. 2 YAŞINDAN KÜÇÜK ÇOCUKLARA OTOBÜSTE KOLTUK VERİLMEZ İSTENDİĞİ TAKDİRDE AYRICA ÜCRETLENDİRİLİR. 2 YAŞINDAN BÜYÜK ÇOCUKLARA KOLTUK VERME KANUN İLE ZORUNLU HALE GETİRİLMİŞTİR. 0–6 YAŞ ÇOCUKLARDA OTEL KONAKLAMASINDA YATAK VERİLMEYEBİLİR. GNR TURİZM REHBERİ PROGRAMI TAMAMEN GERÇEKLEŞTİRMEK KAYDI İLE PROGRAMIN SEYRİNDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.  PAKET TURLARIMIZ YUKARIDA BELİRTİLEN HİZMETLER DÂHİLİNDE BİR BÜTÜNDÜR AYRI AYRI DÜŞÜNÜLEMEZ.  TUR İÇERİSİNDE KULLANILMAYAN ULAŞIM, KONAKLAMA, ÇEVRE GEZİLERİ VB. HAKLAR İADE EDİLMEZ.  REZERVASYON ESNASINDA KOLTUK SÖZÜ VERİLEMEZ. HAFTALIK TURLARDA OTURMA DÜZENİNDE ROTASYON UYGULANIR.  KONAKLAMA BÖLGELERİNDE VE OTELLERİNDE YOĞUNLUĞA GÖRE AYNI STANDARTLARDA OLMAK KAYDI İLE DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR.  TUR ÖNCESİ VE TUR İÇİNDE MÜCBİR SEBEPLER NEDENİYLE YAPILAMAYAN TURLARDA GNR TURİZM’İN SORUMLULUĞU YOKTUR.  YETERLİ SAYIDA ÇOĞUNLUK OLMADIĞINDA TURU 3 (ÜÇ) GÜN ÖNCEDEN HABER VERMEK KAYDI İLE İPTAL HAKKI GNR TURİZM’DE SAKLIDIR. TURUN İPTALİ DURUMUNDA GNR TURİZM İPTALİNİ BİZZAT BİLDİRMEK ZORUNDADIR. YASAL SÜREÇ OLDUĞUNDAN TAZMİNAT HAKKI YOKTUR.  EN SON SİRKÜ BİR ÖNCEKİ SİRKÜYÜ GEÇERSİZ KILAR. A.Ö.07.02.2017

Güzergah Haritası
Facebook'ta Paylaş


Daha Fazla Bilgi Alın